ایستاسازه
En Ar

درباره ما

شرکت عمرانی و مهندسی ايستاسازه


 با تکيه بر دانش فنی و سوابق مديران خود در مهندسی و ساخت پروژه های عمرانی و با هدف توسعه و گسترش فناوری نوين و تکنيکهای روز دنيا در زمينه مديريت، طراحی، ساخت و اجرای پروژه های عمرانی شکل گرفته است.

اين شرکت با برخورداری از نيروهاي جوان ، مجرب، خلاق و نوآور، با تکيه بر تخصص و صداقت در کار و بهره گيری از آخرين دستاوردهای علمی و تکنولوژيکی درصدد ارائه خدمات مهندسی در گستره وسيعی از زمينه های مهندسی عمران می باشد.

دانش علمی و فنی در کنار تجربه ی اجرایی، مدیریتی و قراردادی، تیم فنی مهندسی “ایستاسازه” را به گروهی قابل اعتماد، جهت واگذاری کلیه مراحل برنامه ریزی، طراحی، اجرا و نیز مدیریت و نظارت راهبردی پروژه های عمرانی – ژئوتکنیکی تبدیل و انجام موفقیت‌آمیز بسیاری از پروژه‌های متنوع طرح و اجرای پایدارسازی و بهسازی خاک را تضمین نموده است.

شرکت عمرانی و مهندسی ایستاسازه

شرکت عمرانی و مهندسی ايستا سازه، با استفاده از تجهيزات نرم افزاری، سخت افزاری و ماشين آلات تخصصی مربوطه فعاليت خود را در زمينه خاص ژئوتکنيکی شامل مشاوره هاي تخصصی، ارائه راهکار مناسب جهت اصلاح مشکلات ژئوتکنيکی در پروژه های عمرانی، طراحی و اجرايی سيستم های خاص پايدارسازی ديواره های خاکی و روشهای نوين بهسازی خاکی به انجام می رساند .

اين فعاليتها شامل کليه خدمات مطالعات و شناسايی های ژئوتکنیکی، نظارت تخصصی، ابزار دقيق و رفتار سنجی پروژه های ژئوتکنیکی، بهسازی لرزه ای ژئوتکنيکی سازه هاي موجود، طراحی و اجرای سيستم هاي پايدارسازی ترانشه ها و گودها:

به روش های میخکوبی یا نيلينگ، مهار گذاری یا انکراژ، ساخت از بالا به پایین یا تاپ دان، سازه نگهبان و استرات، اجراي ميکروپايل، روشهای نوين حفاری و تزريق، ديوار برلنی، ديوارهای خاک مسلح و ژئوسينتتيک ها، کنترل تراوش آب و زهکشی می باشد.

سخن مدیرعامل:

در دنیای فراصنعتی امروز سازمان هایی در عرصه رقابت موفق­ند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را به عنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند. در این راستا شرکت ایستاسازه با هدف تشکیل مجموعه­ ای به عنوان پیمانکار تخصصی پایدارسازی و بهسازی خاک شکل گرفت.

شرکت عمرانی و مهندسی ایستاسازه - تجربه - تخصص - امنیت گود
خدمات شرکت عمرانی و مهندسی ایستاسازه
خدمات شرکت ایستاسازه - پایدارسازی گود
خدمات شرکت ایستاسازه - بهسازی خاک
شرکت عمرانی و مهندسی ایستاسازه - تجربه - تخصص - امنیت گود
خدمات شرکت عمرانی و مهندسی ایستاسازه
خدمات شرکت ایستاسازه - پایدارسازی گود
خدمات شرکت ایستاسازه - بهسازی خاک
previous arrow
next arrow