ایستاسازه
En Ar

درباره ما

شرکت ايستا سازه
 با تکيه بر دانش فني و سوابق مديران خود در مهندسي و ساخت پروژه هاي عمراني و با هدف توسعه و گسترش فناوري نوين و تکنيکهاي روز دنيا در زمينه مديريت، طراحي، ساخت و اجراي پروژه هاي عمراني شکل گرفته است.

اين شرکت با برخورداري از نيروهاي جوان ، مجرب، خلاق و نوآور، با تکيه بر تخصص و صداقت در کار و بهره گيري از آخرين دستاوردهاي علمي و تکنولوژيکي درصدد ارائه خدمات مهندسي در گستره وسيعي از زمينه هاي مهندسي عمران مي باشد.

دانش علمی و فنی در کنار تجربه ی اجرایی، مدیریتی و قراردادی، تیم فنی مهندسی “ایستاسازه” را به گروهی قابل اعتماد، جهت واگذاری کلیه مراحل برنامه ریزی، طراحی، اجرا و نیز مدیریت و نظارت راهبردی پروژه های عمرانی – ژئوتکنیکی تبدیل و انجام موفقیت‌آمیز بسیاری از پروژه‌های متنوع طرح و اجرای پایدارسازی و بهسازی خاک را تضمین نموده است.

شرکت ايستا سازه،

با استفاده از تجهيزات نرم افزاري، سخت افزاري و ماشين آلات تخصصي مربوطه فعاليت خود را در زمينه خاص ژئوتکنيکي شامل مشاوره هاي تخصصي، ارائه راهکار مناسب جهت اصلاح مشکلات ژئوتکنيکي در پروژه هاي عمراني، طراحي و اجراي سيستم هاي خاص پايدارسازي ديواره هاي خاکي و روشهاي نوين بهسازي خاکی به انجام می رساند .

اين فعاليتها شامل کليه خدمات مطالعات و شناسايي هاي ژئوتکنيکي، نظارت تخصصي، ابزار دقيق و رفتار سنجي پروژه هاي ژئوتکنيکي، بهسازي لرزه اي ژئوتکنيکي سازه هاي موجود، طراحي و اجراي سيستم هاي پايدارسازي ترانشه ها و گودها: به روش های نيلينگ،انکراژ،ساخت از بالا به پایین یا تاپ دان ، ديوار برلني،استرات وسازه نگهبان، اجراي ميکروپايل، روشهاي نوين حفاري و تزريق، ديوارهاي خاک مسلح و ژئوسينتتيک ها، کنترل تراوش آب و زهکشي مي باشد.
سخن مدیرعامل:

در دنیای فراصنعتی امروز سازمان هایی در عرصه رقابت موفق­ند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را به عنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند. در این راستا شرکت ایستاسازه با هدف تشکیل مجموعه­ ای به عنوان پیمانکار تخصصی پایدارسازی و بهسازی خاک شکل گرفت.

previous arrow
next arrow
Slider